O NAS

 

Mówiąc o Domu Opieki „Złote Liście” należy wspomnieć przede wszystkim o pasji i zaangażowaniu, pełnym oddaniu i ogromie serca włożonym w powstanie, i działalność Domu przez jej Założycieli, Pracowników, i Przyjaciół.

 

Z takim ciepłem wiąże się całe życie w „Złotych Liściach”, który jest przede wszystkim Domem dla osób starszych i schorowanych; Domem pełnym przyjaciół, energii życia, spokoju, życzliwej i profesjonalnej pomocy. Razem tworzymy rodzinną atmosferę bezpieczeństwa i akceptacji, bo choć różni jesteśmy- razem nam ze sobą naprawdę dobrze.

 

„Złote Liście” jest nowym, komfortowo wyposażonym i w pełni odpowadającym potrzebom Mieszkańców Domem Spokojnej Starości. Przystosowaliśmy Dom do wymagań osób starszych, przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych.

Dom swoją dzialalność prowadzi na podstwie pozwolenia Wojewody Podkarpackiego w formie Placówki całodobowej opieki nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi oraz w podeszłym wieku. 

 

 Dom Seniora ma być dla Naszych Mieszkańców przede wszystkim przytulnym bezpiecznym Domem dlatego też dla zapewnienia rodzinnej atmosfery docelowo zamieszka w nim 42 osoby. 

 

Piętrowy budynek posiada pokoje jedno i dwuosobowe- duże, jasne i wygodne. W każdym do dyspozycji Mieszkańca jest osobna łazienka z prysznicem. 

 

Dla wygody Mieszkańców Dom wyposażony jest w bezpieczną i wygodną windę do przewozu osób niepełnosprawnych, instalację przeciwpożarową oraz indywidualną dla każdego pokoju instalacje przywoławczą, która pozwala na natychmiastową, w razie potrzeby, reakcję personelu.  


Domowe posiłki zjadamy ze smakiem na wspólnej jadalni, która co jakiś czas zamienia się w salę do wspólnego świętowania, śpiewania czy biesiadowania.

 

Profesjonalnie wyposażona sala rehabilitacyjna pozwala pod okiem wykwalifikowanego rehabilitanta usprawniać fizycznie Mieszkańców Domu, natomiast przytulne sale dziennego pobytu oraz biblioteka każdemu dadzą możliwość rozwoju swoich zainteresowań.  

 

Całodobowo pomocą naszym Mieszkańcom oferują przeszkolone i oddane opiekunki służace pomocą w codziennym funkcjonowaniu.

Medyczną pomoc zapewnia wykwalifikowany presonel medyczny.

Dom współpracuje z lekarzem rodzinnym, który dla naszych Mieszkańców swoje usługi świadczy na terenie Domu. 

 

 

Dom znalazł swoje miejsce w podrzeszowiskiej (ok 10 km od centrum Rzeszowa) malowniczej miejscowości – Zarzecze (województwo podkarpackie), oferując zarówno spokój Mieszkańcom Domu, jak i dogodny dojazd ich Rodzinom. 

 

Naszym głównym celem i wspólnym zadaniem jest zapewnienie Mieszkańcom "Złotych Liści" rodzinnej atmosfery, pogody ducha, spokoju i jak najlepszego samopoczucia w dobrze zaopiekowanej Jesieni Życia

 

Prace swoją opieramy na zasadzie poszanowania praw Osoby Starszej i Niepełnosprawnej do godnego życia. 

 

INFORMACJE

 

JUŻ OTWARTE!

Zapraszamy do odwiedzin i kontaktu.

 

Bardzo chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

Prosimy o kontakt.

 

więcej

Kontakt

Dom Seniora Złote Liście

Zarzecze 23

36-040 Boguchwała

tel: +48 534 624 565

tel: +48 880 102 095

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.