Decydując się na zamieszkanie w Naszym Domu Seniora "Złote Liście" wybieracie Państwo nie tylko konfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swoich bliskich; profesjonalizm, przyjacielskie nastawienie Personelu, rodzinną atmosferę i spokojny czas relaksu...

 

1. MINIMUM FORMALNOŚCI

Dla Państwa wygody do minimum ograniczyliśmy wszelkie wymagane formalności. Służymy wszystkimi koniecznymi dokumentami, są klarowne, przejrzyste i zawierają tylko najważniejsze informacje. 


2. JASNOŚĆ DZIAŁANIA


Działalność Domu opiera się na pozwoleniu Wojewody Podkarpackiego na prowadzenie tego typu Placówki. Dlatego też macie Państwo pewność co do standardu oraz jakości usług, które są monitorowane i sprawdzane przez odpowiednie jednostki urzędu.   

 

 3. BRAK ZAANGAŻOWANIA OPIEKI SPOŁECZNEJ  

Nie musicie Państwo obawiać się stosu dokumentów i oświadczeń do wypełnienia, żadnych wizyt w Państwa domu Pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej, wywiadów i kontroli Państwa finansów. 


4. SZYBKOŚĆ DECYZJI O PRZYJĘCIU

By wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, przyjęcia do Naszego Domu odbywają sie maksymalnie szybko, bez zbędnego wielomiesięcznego oczekiwania na decyzję w sprawie zamieszkania. 

 

5. WOLNOŚĆ W DYSPONOWANIU FINANSAMI

Nie sprawujemy kontroli nad Państwa finansami, posiadanymi środkami materialnymi dlatego też macie pełną wolność w dysponowaniu posiadaną własnością. Sami również decydujecie o sposobie finansowania pobytu w Domu. 

 

6. UCZCIWA UMOWA POBYTU

Umowy, które z Państwem podpisujemy sformułowane są w sposób umożliwiający Państwu decydowanie o pozostaniu lub opuszczeniu Domu z zachowaniem miesięcznego czasu wypowiedzenia.

Nie ponosicie Państwo z tego tytułu żadnych kar umownych, żadnych dodatkowych kosztów- wszystko jest przejrzyste i uczciwe.

 

Ponadto wartym podkreślenia jest fakt, iż umowy podpisywane są z Mieszkańcem w obecności Rodziny, co daję gwarancje uczciwości i rzetelności Firmy!

 

7. MIEJSCE DLA OBCOKRAJOWCÓW 

Swoje miejsce w Naszym Domu znajdą również Obcokrajowcy, bądź osoby powracające do Kraju po dlugoletnich  emigracjach.

Nie ma konieczności posiadania zameldowania na terenie naszego Państwa (istnieje możliwość czasowego meldunku na terenie Domu).

 

Jeśli nie posiadacie Państwo ubezpieczenia społecznego bądź zdrowotnego w naszym Kraju i nie wiecie jak sobie z tym poradzić, z chęcią pomożemy w jego organizacji, bądź poszukamy innych prawnych możliwości. 

 

8. POMOC

W swojej pracy konsultujemy się ze specjalistami z dziedziny prawa, medycyny, pracy socjalnej.

Służą oni swoją pomocą również naszym Mieszkańcom w sprawach związanych z pobytem w Domu Seniora "Złote Liście".


Na każdym etapie współpracy budujemy pozytywną relację z Mieszkańcem i Rodziną oraz służymy pomocą i posiadaną wiedzą.  

INFORMACJE

 

JUŻ OTWARTE!

Zapraszamy do odwiedzin i kontaktu.

 

Bardzo chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

Prosimy o kontakt.

 

więcej

Kontakt

Dom Seniora Złote Liście

Zarzecze 23

36-040 Boguchwała

tel: +48 534 624 565

tel: +48 880 102 095

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.